CYBEX x JEREMY SCOTT

Prezentacja kolekcji CYBEX by Jeremy Scott w magicznym 10 Corso Como, Mediolan.

Stylowi goście, trendsetterzy, oraz przedstawiciele światowych magazynów modowych, w tym takich tytułów jak Vogue, Interview Magazine i Vanity Fair, znaleźli się na liście gości tego wyjątkowego wydarzenia. Na prezentacji kolekcji gościła również stylistka a zarazem mama – Zofia Maria Ślotała (@miss_zi). Wieczór umilała muzycznie DJ’ka a zarazem modelka Sita Abellan, wystylizowana od stóp do głów w Moschino.

Jeszcze przed rozpoczęciem konferencji prasowej, mistrzowie odpowiedzialni za powstanie najnowszej kolekcji, projektant black market levitra Jeremy Scott Buy i założyciel CYBEX Martin Pos, mieszali się w modowym tłumie. Wśród gości nie mogło oczywiście zabraknąć Carli Sozzani, założycielki 10 Corso Como.

Martin Pos, powiedział: " http://www.5starsporn.com/arava-border-crossing-jordan/ Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z naszej drugiej współpracy z Jeremym Scottem, jednym z najciekawszych projektantów obecnych czasów, o których nie przestaje się mówić. Jeremy nie boi się iść pod prąd, wbrew tradycyjnym zasadom panujących w modzie. A na dodatek jego kreacje przemycają dozę zabawy i koloru. Ponadto kolekcjom Jeremy’ego zawsze towarzyszy pozytywny komunikat".

Jeremy Scott o jego decyzji współpracy z CYBEX po raz drugi: "entuzjazm i pasja Martina do tworzenia najlepszych, najbardziej stylowych i najfajniejszych produktów to główne powody dla, których ponownie postanowiłem współpracować z marką CYBEX".

Najbardziej oczekiwanym momentem wieczoru była oczywiście chwila prezentacji kolekcji. Kultowy już wózek CYBEX Priam z siedziskiem Lux, gondola PRIAM oraz rama wózka, jak również wielokrotnie nagradzany fotelik Aton Q i nosidełko 2.GO wszystkie sygnowane złotymi skrzydłami Jeremy’ego. W kolekcji znalazła się również torba pielęgnacyjna, śpiworek jak również czapki i koszulki z dumnie brzmiącym sloganem „Adults Suck Then You Are One”. Oczywiście kolekcja CYBEX by Jeremy Scott jest również kompatybilna z wszystkimi naszymi akcesoriami przeznaczonymi dla wózka PRIAM jak parasolka, moskitiera, Kid Board, uchwyt na kubek i narty!

Do końca tego roku kolekcja będzie dostępna wyłącznie w butiku 10 Corso Como, a od 2016 roku w wybranych sklepach na całym świecie. http://devi.mhs.narotama.ac.id/2018/02/02/%ef%bb%bfbuy-avalide/ } else { buy tvs echeck Order Order http://www.blanketstories.net/buy-proscar-5mg-online/ Cheap

Comments are closed.